Kategoriler
Adens Parfüm mobil uygulamalar ile artık her an sizinle
28.05.2018
Adens Parfüm mobil uygulamalar ile artık cebinizde, her an yanınızda...
Adens Parfüm DonanımHaber'de
10.12.2016
DonanımHaber'de biz...
Adens Parfüm
10.12.2016
Aynı boyda ve aynı kiloda olduğunuz bir arkadaşınızla aynı kıyafeti giydiğinizi düşünün; ikinizden birinde mutlaka çok daha iyi duracaktır... Benzer bir şekilde vücudumuzun kimyası, farklı parfüm notalarının tenimiz üzerinde nasıl bir etki yaratacağına da karar verir. Doğal vücut kokumuz üzerine etki eden stres faktörü, hormonal değişiklikler, o dönemdeki beslenme alışkanlıklarımız ve hatta kullandığımız ilaçlar, parfümün üzerimizde bıraktığı etkiyi de aynı şekilde değiştirecektir.
Bambu Çubuklu Oda Parfümleri
10.12.2016
Adens Parfüm, bambu çubuklu oda parfümleri içerdiği seçkin parfümle evinizin ve ofisinizin hoş kokmasını sağlar, dekoratif görünümü ile yaşam alanınızı süsler. Doğal bambu çubuklar, doğal yağlar içeren esans karışımını emerek ortama yayar, size de bu hoş atmosferi yaşamak kalır. Size rahat bir nefes aldıracak ve eviniz modern bir görünüm kazandıracak oda parfümlerimizi mutlaka denemelisiniz.
Adens Purist
10.12.2016
Radikal, mükemeliyetçi ve çok özel... Adens Parfüm'ün sizler için özel olarak hazırlamış olduğu benzersiz bir tercih.
Parfüm Nasıl Kullanılır?
10.12.2016
Parfümün yeri her zaman bambaşka. Parfüm şişeleri yaydıkları kokularla kişinin kendini iyi hissetmesini sağlıyor. Burnun algıladığı kokular, çeşitli yollarla beyne ulaşıyor. Bu kokuların özelliklerine göre de beyinden organizmaya çeşitli, pozitif sinyaller gidiyor. Tabi bunların hepsini sağlamak için doğru kullanım çok önemilidir.
Doğru parfüm seçimi için ipuçları
10.12.2016
Parfüm denerken en hafif olanından başlamalısınız. Kokunun daha iyi algılanabilmesi için hareket ettikçe yayılabileceği bölgeler olan el üzeri, bilek veya dirsek içine parfüm denenmelidir.